Preskočiť na obsah
Oleg Nedzelckyy

Odborné a poradenské služby

Oleg Nedzelckyy

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Svidník
Od roku
2022
IČO
54 969 948

Oleg Nedzelckyy

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
089 01 Svidník
Na trhu od
9. novembra 2022
IČO
54 969 948
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2022
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Oleg Nedzelckyy

Oleg Nedzelckyy – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Svidník. Podniká od 9. novembra 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, administratívne služby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Oleg Nedzelckyy
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 969 948
Dátum vzniku
9. novembra 2022
Miesto podnikania
089 01 Svidník
Živnostenský register
Okresný úrad Svidník, vložka č. 780-12288
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Oleg Nedzelckyy zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Administratívne služby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Oleg Nedzelckyy?

Miesto podnikania je v obci 089 01 Svidník.

Čím sa Oleg Nedzelckyy zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Oleg Nedzelckyy?

IČO je 54 969 948.

Odkedy podniká Oleg Nedzelckyy?

Podnikanie začalo 9. novembra 2022. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Oleg Nedzelckyy podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese oleg-nedzelckyy.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.